spohn

این شرکت یک تیم قوی در تحقیق و توسعه بر روی محصولات جدید و نوآورانه را داراست.طیف گسترده محصولات این شرکت باعث شده که یکی از مهم ترین نقش آفرینان در صنعت کنترل کننده های صنعتی باشد

spohn

Spohn

این شرکت در سال 1920 در آلمان توسط کارت اسپون و دیویه بورکهارت تاسیس شد و با گذشت بیش از یکصد سال هنوز یک کسب کار100% خانوادگی می باشد.
در حال حاضر با 200 پرسنل در تولید ایستگاه های کنترل، مقاومت ها و جوی استیک های صنعتی فعالیت گسترده ای دارند.محصولات این شرکت از کیفیت فوق العاده و بسیار با دوام می باشند.
این شرکت یک تیم قوی در تحقیق و توسعه بر روی محصولات جدید و نوآورانه را داراست.طیف گسترده محصولات این شرکت باعث شده که یکی از مهم ترین نقش آفرینان در صنعت کنترل کننده های صنعتی باشد.یکی از مهم ترنی ویژگی های این محصولات تنوع بالا و انعطاف  در پاسخگویی به نیاز مشتریان است.
محصولات شرکت spohn تمامی گواهینامه های استاندارد، ملی و بین المللی و گواهینامه اتحادیه های گمرکی را دارا می باشد.

جرثقیل سقفی جرثقیل دروازه ای جرثقیل بازویی جرثقیل saga L8B ریموت کنترل جوی استیک سیستم های کنترلی l6b l10 پرنیان کنترل کرین کالا HBC کنترل از راه دور جرثقیل کنترل از راه دور تابلو برق کنترلر کلید فرمان سیستم کنترلی سیستم توزین ریموت کنترل ضد انفجار تجهیزات ضدانفجار ریموت پرنیان پرنیان کنترل تجهیز